DOBRÝ KONEC VŠECHNO SPRAVÍ – Út 17., St 18. a Pá 20.7.

Zdroj: www.ticbrno.cz

Představení v rámci festivalu Letní Shakespearovské slavnosti 2018

PREMIÉRA LETNÍCH SHAKESPEAROVSKÝCH SLAVNOSTÍ 2018

Že zázraky se už nedějí? A co když chudá dcera věhlasného lékaře uvěří, že s recepty svého otce uzdraví francouzského krále a získá za manžela nedosažitelného Bertrama? Vše se ale podivně zauzlí. Paříž, Florencie, Compostela, dobrodružství milostná i válečná, k tomu věčná „obléhání“; chvástavý voják, zrádný přítel, apokalyptický šašek, záletný manžel svedený vlastní ženou… a dobrý konec pro všechny vdané i nevdané! Méně známá, něžně melancholická Shakespearova komedie pyšného odmítání a vytrvalé naděje.

V inscenaci Jana Antonína Pitínského hrají Anna Fialová, Martin Siničák, Ondřej Pavelka, Marie Durnová, Jan Vlasák, Martin Dejdar, Kateřina Holánová, David Novotný, Anna Stropnická a další.

Ceny vstupenek:

Zóna A   –   790 Kč

Zóna B   –   640 Kč

Zóna C   –   480 Kč

Zóna D   –   350 Kč

Vstupenky rezervujte ideálně do 26.4.!

 

POZOR!!! Prosíme při objednávkách :

1) Uveďte konkrétní datum, na které vstupenky chcete

2) Uveďte, jakou chcete zónu (A, B, C, D)

3) Jakou maximálně akceptujete řadu

4) Nedávejte požadavky na konkrétní řady a místa, protože přesné vyřízení takto specifikované objednávky Vám nemůžeme předem slíbit

 

Objednávka vzor:

2x    20.7.    Zóna C    (max 17. řada)

 

Objednávky přijaté do 26.4. budou vyřízeny formou hromadné objednávky ještě před spuštěním předprodeje – tedy budou nám uvolněny ty nejlepší lístky, které budou aktuálně k dispozici – ALE nemůžeme si je sami vybrat. Jakmile bude zahájen předprodej (10.5.), již bude možnost výběru konkrétních míst, ale je možné, že ta nejlepší místa budou již pryč. Vstupenky Vám vždy zarezervujeme a pošleme Vám podklady k platbě převodem. Rezervace bývá většinou platná na 2-3 dny, to znamená, že v tomto rozmezí potřebujeme dostat Vaši platbu nebo alespoň doložené potvrzení o provedení platby. Následně Vám vstupenky hned zakoupíme.

 
Vyberte zda máte zájem o zařazení e-mailové adresy do databáze za účelem rozesílání aktuální kulturní nabídky

Chci zařaditNemám zájem

* povinné položky

Událost - podrobnosti