HAMLET – St 8., Čt 9. a Pá 10.8.

zdroj: www.brno.shakespeare.cz

Představení v rámci festivalu Letní Shakespearovské slavnosti 2018

Jedna z nejtíživějších Shakespearových tragédií propojuje rodinná i politická dramata. Králův syn se nedokáže smířit s úmrtím svého otce. Nedokáže se smířit ani se svým strýcem, jenž si vezme za ženu jeho matku. Hamlet je přesvědčen, že otcova smrt a strýcova svatba spolu úzce souvisejí. A proto se rozhodne pravý důvod otcovy smrti odhalit. Aby nebyl pokládán pouze za syna trpícího oidipovským komplexem, uspořádá před strýcem divadelní představení rekonstruující onu tragickou událost. Ukazuje se však, že odhalení křivdy není to nejtěžší. Mnohem obtížnější je vyrovnat se s ní a otce pomstít.

Dovolujeme si upozornit, že v inscenaci Hamlet jsou použity repliky zbraní.

Délka představení: 1 hodina 55 minut

Ceny vstupenek:

Zóna A   –   790 Kč

Zóna B   –   640 Kč

Zóna C   –   480 Kč

Zóna D   –   350 Kč

Vstupenky rezervujte ideálně do 26.4.!

 

POZOR!!! Prosíme při objednávkách :

1) Uveďte datum, na které lístky chcete

2) Uveďte, jakou chcete zónu (A, B, C, D)

3) Jakou maximálně akceptujete řadu

4) Nedávejte požadavky na konkrétní řady a místa, protože přesné vyřízení takto specifikované objednávky Vám nemůžeme předem slíbit

 

Objednávka vzor:

2x   8.8.    Zóna A    (max 7. řada)

 

Objednávky přijaté do 26.4. budou vyřízeny formou hromadné objednávky ještě před spuštěním předprodeje – tedy budou nám uvolněny ty nejlepší lístky, které budou aktuálně k dispozici – ALE nemůžeme si je sami vybrat. Jakmile bude zahájen předprodej (10.5.), již bude možnost výběru konkrétních míst, ale je možné, že ta nejlepší místa budou již pryč. Vstupenky Vám vždy zarezervujeme a pošleme Vám podklady k platbě převodem. Rezervace bývá většinou platná na 2-3 dny, to znamená, že v tomto rozmezí potřebujeme dostat Vaši platbu nebo alespoň doložené potvrzení o provedení platby. Následně Vám vstupenky hned zakoupíme.
Vyberte zda máte zájem o zařazení e-mailové adresy do databáze za účelem rozesílání aktuální kulturní nabídky

Chci zařaditNemám zájem

* povinné položky

Událost - podrobnosti