KAMELOT – Ne 5.1.

Tento hudební speciál odstartuje od 19 hodin a bude nejen nevšedním a sváteční zážitkem pro milovníky písní Romana Horkého, ale také setkáním srdcí, bijících na společné neobyčejné cestě.

Skupinu Kamelot není třeba dlouho představovat. Toto brněnské hudební uskupení vzniklo již v roce 1982. V jeho nynější podobě jsou sice členové kompletně obměněni, jedno jméno ovšem zůstává stále stejné – frontmana Romana Horkého. Horký spolu s Radkem „Bůčkem“ Michalem kapelu založili, krom toho je autorem všech textů kapely a skladatelem hudby. Počáteční tvorba zařadila Kamelot do škatulky Folk a country, kde je ostatně zařazen dodnes. V anketě časopisu Folk & Country byl Kamelot v letech 1993 až 1999 pokaždé zvolen Skupinou roku a šest jeho alb bylo oceněno jako Deska roku.

Ke známým písním kapely se, mimo jiné, řadí Zachraňte koně (získala ocenění Hit desetiletí ve Folk a country hudbě), dále Slib, Honolulu, Island, Zrození hvězd a mnohé další. Komerčně nejúspěšnějším se stalo rovněž Zachraňte koně – debutové album z roku 1990, které zaznamenalo více než 96 000 prodaných nosičů a získalo multiplatinovou desku.

Cena vstupenky                         390 Kč            (2. řada ve II. pořadí)

Objednávky možné do 2.12. nebo do vyčerpání rezervace.


* povinné položky
Cena vstupenek bude navýšena o servisní poplatek. Podrobnější informace viz Obchodní podmínky.

Vyberte zda máte zájem o zařazení e-mailové adresy do databáze za účelem rozesílání aktuální kulturní nabídky
Chci zařaditNemám zájem

Událost - podrobnosti