ONDŘEJ HAVELKA A MELODY MAKERS – Ne 20.1.

Zdroj: www.melodymakers.cz
Vystoupení Ondřeje Havelky s Melody Makers jsou pro Mahenovo divadlo již téměř tradicí. Koncertní programy propracované do posledních detailů, uchu lahodící a za srdce beroucí swingové melodie, kouzelný nádech časů minulých… Nejen tímto má kapela u publika stále větší oblibu.

ONDŘEJ HAVELKA

Ondřej Havelka je výrazná osobnost české kulturní scény. Všestraně talentovaný entertainer žije od svých studentských let pouze pro jazz a swing z období mezi dvěma světovými válkami. Mimo pěveckou a hudební kariéru je oblíbeným hercem a vyhledávaným režisérem.

MELODY MAKERS

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers se zabývají autentickou interpretací populární hudby období raného a vrcholného swingu od počátku let třicátých až k raným letům čtyřicátým. Pestrý repertoir zahrnuje atraktivní skladby širokého žánrového spektra, sweet and hot, od hollywoodských muzikálů až po vrcholná čísla swingových big-bandů. Stylizace koncertního show sleduje ve všech detailech typické dobové způsoby, počínaje kostýmy a účesy interpretů a celkovou režií představení konče.

Melody Makers svá show zpestřují i vokálními zpěvy několika muzikantů dohromady či rovnou zpěvem celého orchestru. Při koncertech Ondřeje Havelku doprovází rovněž jeho děti – Vojta a Rozálie Havelkovi.

Společně se zabývají autentickou interpretací (mezi posluchači čím dál více populárnější) hudby období raného a vrcholného swingu od počátku let 30. až k raným letům 40.

Cena vstupenky:          530,-  (2. a 3. řada ve III. pořadí)

Vstupenky je možné objednávat do 6.12. nebo do vyčerpání rezervace.
Vyberte zda máte zájem o zařazení e-mailové adresy do databáze za účelem rozesílání aktuální kulturní nabídky

Chci zařaditNemám zájem

* povinné položky

Událost - podrobnosti